Uygulama

Uzaktan Satışta Hikayeleştirme 

Bir tarafta ekranda kendi görüntüsü, diğer tarafta kameranın objektifi engelleyici pek çok ortama dair koşul varken müşteriyi etkilemeye çalışmak gerçekten de çok bilinmeyenli bir denklemdir.

Not aldığını belli etmekten, özetlemeye, evden çalışan bir müşteriyi konuda tutmaya kadar pek çok zorun nasıl aşılacağı uygulamalarla gösterilir. 

Link 1

Evde iş yükü ve bölünmelerle başa çıkma 

Ev ve iş hayatının iç içe geçmesinden dolayı satış profesyonellerinin başındaki en büyük sorun uzaklaşamamak ve kendini dinleyememek oldu. Çalışma saatlerinin uzunluğuna o kadar da aldırmamak kolayken uzaklaşamamak onların en büyük stres faktörü halini aldı. Workshop bu sorunu aşmak için zihinsel dinlenmeyi, yeni parantezindeki işi ve işe dair algıyı yeniden çerçevelendirmeye fayda sağlamak için tasarlandı.

Link 2

Uzaktan Başarılı İş İlişkileri Kurma-Networking

Bugünün başarılı satışçısı farklı ilişki ağlarına değişik kanallardan girebilmeyi ve o kanalları beslemeyi iyi bilmelidir. Her müşterinin tedarikçisinden farklı beklentileri olduğunu bilmeli buna göre hareket etmeli ve yeni müşteriyi sistemine dahil etmeli.

 

Başarı ve sonuç odaklılık

Sadece satışçılar değil, müşteriler de evde oldukları için hedefler sürekli hareket halinde. Eğitim hedeflerinden sonuç alabilmelerine yardımcı olmayı ve kendi bireysel motivasyonlarını yine kendi başlarına kazanmayı öğretmeyi hedefliyor. 
Hedeflerin dilimlenmesi, başarılması, başarının bir alışkanlık haline getirilmesi için neler yapılmalı? Modelleme tekniğini de kullanarak başarmayı öğrenelim mi?

 

Uzaktan saha geliştirme 

Satış arttırma ve çapraz satış tekniklerini esas alarak müşterilerin iş yapma potansiyellerini ölçme ve geliştirme tekniklerini esas alan analitik bir eğitimdir. Eğitimin asıl hedefi potansiyel müşterinin ve mevcut müşterinin bütçesinden daha fazla pay alabilmektir. Bunun için satış geliştirme ve çapraz satış odağa konulur.

 

Destekleyici bilgiler 

Kendinizi geliştirmeniz, güçlendirmeniz için derlediğimiz ek bilgi ve videolardan oluşan bölüm. Satışın matematiğine, satışçının sahada güçlenmesine destek olmak için