Danışmanlar

UFUK KOÇ

100.FAKTÖR


Lisans ve yüksek lisans eğitimini turizm ve iletişim alanlarında tamamlayan Ufuk Koç, on yıl boyunca bu sektörün farklı kulvarlarında hizmet verdi. 1996 yılında turizm alanında hem yatırım, hem de yönetim danışmanlığı hizmetlerine yöneldi. Beş yıl İstanbul Üniversitesinde süren öğretim görevliliği döneminin paralelinde ilk kurumsal eğitimlerini vermeye başladı. Aynı yıllarda Akademi İstanbul İletişim ve Sanat Okulları’nda İletişim Okulu Başkanlığı ve Satış Direktörlüğü görevini üstlendi.

2009 yılında 100.Faktör Yönetim Danışmanlığını kuran ufuk Koç, 1996 yılında başladığı kurumsal eğitimciliğe ek olarak 2002 yılından itibaren yönetim danışmanlığı şemsiyesi altında; yönetici ve kariyer koçluğu, performans yönetimi sistemleri kurulması, değişim yönetimi, süreç iyileştirme gibi hizmetleri vermekte. Koç, ayrıca Türkiye’deki yabancı çalışanlara İngilizce yönetim, iletişim, problem çözme, müzakere ve motivasyon eğitimleri veriyor.

2001’den bu yana NLP pratisyeni olan, NLP tekniklerini tüm eğitim ve danışmanlık tasarımlarına uygulayan Ufuk Koç, satış profesyonellerinin yaşam ve iş kaliteleriyle sağlıklarını ele alan, halen üç baskı yapan Kurşun İşlemez Satışçı kitabını 2010 yılında yayınladı. Zaman zaman makale, blog yazıları yanında video röportajları yayınlanan Koç, karma bir danışman topluluğunun kaleme aldığı İtirazım Var kitabının da ortak yazarlarından biri.

Koç, 1967 İstanbul doğumlu. Evli ve bir çocuk babası. Toprakla, su altıyla, güzel yemeklerle, gezip tozmakla, değişik disiplinlerdeki araştırmaları didiklemekle zaman geçirmeyi seviyor.

FARUK ERDURCAN

CORE-TR


İstanbul İşletme Fakültesinden lisans derecesine ek olarak, Boğaziçi Üniversitesi’nde MIS programını bitirdi.
18 yıl insan kaynakları alanında, son 4 yıl da operasyon alanında yöneticilik yaptı.

The Birkman Method Coach’u ve Lou Adler Certified Recruiter’ı olarak kurumlara insan kaynakları yönetimi alanında destek veriyor.

Bu programda BİRKMAN TESTİ, takip programları ve mobil app moderasyonunu yürütecektir.

Eğitim ne zaman fayda sağlar?

İstenen sonuçlara ulaşmak için birkaç öneri


Eğitimciler yaptıkları işi neden önemserler biliyor musunuz? Birilerinin değiştiğini ve başardığını görmek kadar keyifli bir şey yoktur. Bu sebeple katılımcılarımızdan bu çalışmalar süresince enerjilerini denemeye vermelerini istiyoruz.  Denedikçe ve yanıldıkça size öğretilen yöntemi değişik taktiklerle bezeyecek, artık bunun öğretebilir hale geleceksiniz.

Her sektör kendisine ait bazı dinamiklere sahip. Ancak satış mesleği de kendisine ait mekanik ve dinamikleri var. İkna sanatının önsözünden bahsediyoruz. Bu sebeple bir konuda el sıkışalım; hepimiz bir değişimin peşindeyiz.

  • Eğitimlere zamanında katılın
  • Grup çalışmalarında eski ve yeni her katılımcı ile temas edin
  • Fikirlerinizi ortaya koyarken sağlam argümanlarla destekleme çalışın
  • Size gelen anketleri  lütfen size ayrılan süre içinde yanıtlayın. 
  • Kurşun İşlemez satışçı kitabını bir el altı rehberi olarak kullanın.
  • Yine size gelen videolar ve metinlerin sadece ilham vermek ve bir şeyleri hatırlatmak amacıyla gönderildiğini unutmayın.